Durų remontas Kaune ir Kauno apskrityje -
Raseiniuose, Kėdainiuose, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose.

Pasiteirauti: +370 699 95098 info@dururemontas.com

Jeigu raktas nerakina, sutaisysim durų spyną
Durys jei neužsidaro,
sutaisys jas meistras geras
Džiaugsitės vėl durimis -
geromis, lyg naujomis
Jeigu raktas nerakina, sutaisysim durų spyną

Durų remontas  >  Spynų keitimas, remontas

Spynų keitimas, remontas

Spynų keitimas

Keičiame ir remontuojame visų durų visų gamintojų įvairios paskirties ir sudėtingumo spynas, pradedant padidinto saugumo šarvuotų durų spynomis, baigiant pašto dėžučių spynelėmis. Dirbame Kauno mieste ir aplinkiniuose Kauno rajonuose.

Pabrėžtina, kad, užsikirtus šarvuotų durų spynai, pasekmių rizika didesnė ir blogesnė, nei užsikirtus medinių ar plastikinių durų spynoms.

Ignoruoti smulkius šarvuotų durų spynos gedimus reikštų sąmoningą apsisprendimą palaukti, kol vieną dieną negalėsime įeiti į savo namus, ir durų remonto meistrą gali tekti kviesti bet kuriuo paros metu, įskaitant ir naktį.

Galimos spynų probleminio rakinimo pasekmės nėra tokios nepavojingos, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Užstrigus spynai, kai gyvybiškai svarbi kiekviena sekundė, - galima patirti rimtas, nepataisomas problemas ir netektis. Pvz.,

  • atsitikus nelaimei (gaisras, staiga prireikus skubios medicininės ar kitos pagalbos),
  • susiruošus išvykti svarbiais neatidėliotinais reikalais iš namų (į lėktuvą, svarbų susitikimą ir pan., - nekalbant jau apie darbovietę)

Panašių situacijų nelinkime, tačiau tai - realybė, nuo kurios neapsaugotas nė vienas.

Šarvuotų durų spynos keitimas

Savalaikis šarvuotų durų spynų keitimas arba remontas itin svarbu būsto saugumui

Šarvuotų durų galimos uždelstos problemos būtų dar aštresnės ne Kauno miesto, bet atokesnių Kauno apskrities rajonų gyventojams.

Be kitų priežasčių, - savalaikis durų spynos keitimas arba remontas svarbus būsto saugumui.

Todėl šarvuotų durų meistrą patariame kviesti, kol dar manote, kad problema visiškai nerimta. Jūs nieko neprarasite, tik laiku pasirūpinsite savo durimis ir išvengsite rimtesnių problemų. Nes durų spynos pačios savaime tiesiog nepasitaiso.

Laiku sureagavus į mažiausius šarvuotų durų spynos rakinimosi pokyčius, dažnai užtenka smulkaus „kosmetinio“ spynos remonto, nereikia keisti brangios šarvuotų durų spynos ir - jei nebandoma taisyti savo nuožiūra, - lieka nepažeistos pačios šarvuotos durys.

Durų spynos keičiamos arba taisomos dėl įvairių priežasčių. Plačiau apie visų durų įvairių spynų keitimą, remontą, spynų keitimo priežastis bei spynų ir durų priedus prašome peržvelgti www.spynukeitimas.com