Durų remontas Kaune ir Kauno apskrityje -
Raseiniuose, Kėdainiuose, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose.

Pasiteirauti: +370 699 95098 info@dururemontas.com

Jeigu patirties neturit, netaisykit savo durų
Durys jei neužsidaro,
sutaisys jas meistras geras
Džiaugsitės vėl durimis -
geromis, lyg naujomis
Jeigu patirties neturit, netaisykit savo durų

Durų remontas  >  Durų nesandarumas

Durų remonto priežastys

Durų spynų remonto priežastys, su kuriomis dažniausiai susiduriame, remontuodami durų spynas Kaune ir Kauno apskrityje.

Durų nesandarumas

Durų nesandarumas

Net pačios prabangiausios ar tvirčiausios durys neatliks savo funkcijos ir nesuteiks Jūsų namams jaukumo, jei bus nekokybiškai pagamintos arba netinkamai įstatytos ir per ilgesnį laiką deformuosis.

Jei tarp deformuotų durų ir staktos atsiras plyšiai, pro kuriuos - nors ir labai nedidelius - švilpaus vėjai, - dar ne pati blogiausia išsikraipiusių durų pasekmė.

Blogiau, kai, pakrypus durims, neužsirakina spyna, nes deformuotų durų spynos liežuvėlis (šarvuotų durų - spynos kaiščiai) neatitinka ankstesnės jiems pritaikytos durų staktoje ertmės.

Durų sandarumas - tai būsto ir šeimos saugumas, interjero jaukumas, šilumos bei lėšų už šildymą taupymas ir sveikatos tausojimas.

Drėgmės, vandens pažeidimai

Svarbu nustatyti durų deformacijos priežastį ir atstatyti durų geometriją

Svarbu nustatyti durų deformacijos priežastį ir atstatyti durų geometriją

Medinės durys, išbrinkusios nuo vandens ar drėgmės, dažniausiai sandariai neužsidaro ir sudėtinga užrakinti, todėl problemą spręsti būtina nedelsiant. Svarbu numatyti, kaip tokios durys įgaus tinkamą formą džiūdamos. Todėl išsikraipiusių durų kraštinių geometriją gali teisingai atstatyti tik patyręs meistras.

Šarvuotų durų konstrukcija drėgmei nėra labai jautri, ir nukenčia dažniausiai tik apdaila, todėl keičiamas jų paviršius. Pirmiausia būtina atstatyti durų kraštinių geometriją, po to keisti apdailą.

Durys išsikraipo nuo savo svorio

Durys išsikraipo nuo savo svorio

Durys gali išvirsti dėl nepritaikytų jų svoriui vyrių

Per silpni durų vyriai, arba lankstai, nepritaikyti konkrečiam durų svoriui. Gležnus vyrius sunkios durys deformuoja, durys pakrypsta staktos atžvilgiu ir užspaudžia spynos liežuvėlį. Nekokybiški, ypač pigūs, durų vyriai per ilgesnį laiką gali susidėvėti ar sulūžti. Abiem atvejais spyna lengvai neužsirakins, ir būtina kuo skubiau kviesti patyrusį durų remonto meistrą.

Šarvuotų ir medinių durų geometrijos atstatymo bei remonto technologija skirtinga, tačiau patyręs ir kompetetingas durų remonto specialistas padės išspręsti šią problemą su minimaliomis laiko ir lėšų sąnaudomis.

Senovinės neremontuojamos durys tampa nesandarios

Neremontuojamos durys per ilgesnį laiką tampa nesandarios

Neremontuojamos durys per ilgesnį laiką tampa nesandarios

Ilgai neatnaujinamos durys ne tik atrodo tarsi iš kito laikmečio, bet gali susidėvėti ir fiziškai.

Šios durų susidėvėjimo problemos greičiau paliečia pastatų lauko duris, nes jas paveikia įvairūs klimato svyravimai, pvz., drėgmė ir sausra, karštis ir šaltis, lietus ir sniegas, taip pat ir gatvių barstymui žiemą naudojama techninė druska.

Laiku nesuremontavus labai seniai gamintų durų, jos tampa nesandarios daugelyje vietų.