Durų remontas Kaune ir Kauno apskrityje -
Raseiniuose, Kėdainiuose, Jonavoje, Kaišiadoryse, Prienuose.

Pasiteirauti: +370 699 95098 info@dururemontas.com

Jeigu raktas nerakina, sutaisysim durų spyną
Durys jei neužsidaro,
sutaisys jas meistras geras
Džiaugsitės vėl durimis -
geromis, lyg naujomis
Durų priedus sumontuosim,
ir saugumą garantuosim

Durų remontas  >  Durų saugumo priedai

Durų saugumo priedai

Keičiame ir tvirtiname visus durų ir spynų papildomo saugumo priedus, atitinkančius konkrečių durų saugumo lygį, paskirtį ir individualius šeimininko poreikius. Tikslingą durų priedų parinkimą ir kokybišką jų tvirtinimą užtikrina apie 15 metų darbo patirtis Kaune.

Durų grandinėlė su skląsčiu, pritvirtinta ant medinių durų

Durų grandinėlė su skląsčiu, pritvirtinta ant medinių durų

Durų grandinėlės

Net paprasčiausios papildomo durų saugumo grandinėlės, kurias mėgsta vyresnio amžiaus žmonės, ženkliai padidina būsto saugumą.

Paaiškėjus „paskutinę minutę“, t. y., - jau atidarius duris, kad nekviestas svečias apsilankė „netyčia ne ten“ arba jo paslaugos nereikalingos, - pokalbį palankiau pabaigti, kol atvykėlis dar anapus durų.

Durų grandinėlės tobulinamos kartu su pačiomis durimis - stiprinama jų saugumo funkcija, gaminami nauji, modernesni grandinėlių modeliai, siūloma didesnė pasirinkimo įvairovė.

Durų grandinėlės-ribotuvai

Tai konstrukcija, atliekanti patobulintą durų grandinėlės funkciją. Durų grandinėlė-ribotuvas yra tvirtesnis, patogesnis naudoti, tvirtai ir stabiliai fiksuoja tarpą tarp durų staktos ir varčios. Pastumti duris plačiau iš kitos pusės rankomis pro fiksuotą tarpą neįmanoma. Durų ribotuvai patikimai sulaiko ir sunkias, masyvias duris, kurių ankstesnės kartos durų grandinėlės neišlaikytų.

Durų pritraukėjai-ribotuvai

Durų pritraukėjų konstrukcija pritaikyta palaikyti stabilų tarpą tarp atidarytų durų varčios ir staktos, t. y., - riboti durų atidarymo diapazoną. Tokiu būdu durų pritraukėjai apsaugo duris nuo trankymo, pvz., plačiai atidarytas stipriau pastūmus arba nuo skersvėjo, - kad vėjas jų nedaužytų ir neišlaužtų. Minėtą tarpą nureguliuoja durų meistras arba pats šeimininkas, o durų pritraukėjai-ribotuvai neleidžia atidaryti durų plačiau, nei nustatyta.

Durų akutė - populiarus durų saugumo priedas

Durų akutė - populiarus durų saugumo priedas

Durų ribotuvas fiksuoja atidarytų durų tarpą ir prilaiko tvirtas, masyvias duris

Durų ribotuvas fiksuoja atidarytų durų tarpą ir prilaiko tvirtas, masyvias duris

Durų akutės

Durų akutės. Matydami už savo durų nepažįstamą asmenį, galime laiku įsitikinti jo apsilankymo tikslais ir spręsti, ar atidaryti duris. Tokiu būdu durų akutė padeda išvengti nelaukiamų svečių ir padidina būsto saugumą. Durų akutes, taip pat ir neperšaunamas, parenkame pagal durų storį, spalvą ir bendrą durų stilių.

Senesnės kartos dekoruota metalinė sklendė

Senesnės kartos dekoruota metalinė sklendė

Senesnės kartos lauko durų sklendė su galimybe duris ir patraukti, ir pabelsti

Senesnės kartos lauko durų sklendė su galimybe duris ir patraukti, ir pabelsti

Durų skląsčiai

Papildomi durų skląsčiai, arba sklendės, kurių gamybos idėjų galima ieškoti gilioje senovėje. Esminis skirtumas tik toks, kad prieš kelis dešimtmečius, kai Lietuvos žmonės buvo aukštesnės vidinės kultūros ir sąžinės, skląsčiai būdavo tvirtinami iš abiejų durų pusių. Iš lauko pusės užsklęstos durys reikšdavo, kad šeimininkų nėra namuose, ir to pakakdavo, kad atėjęs kaimynas ar pašalaitis į namo vidų pats neitų. Šiandien skląsčių funkcija žinoma kaip durų ir būsto saugumą sustiprinanti papildoma kliūtis, trukdanti įsilaužti.

Elektromagnetinės durų sklendės naudojamos užtikrinti praėjimo kontrolę, tuo pačiu padidinti ir patalpų saugumą. Prie elektromagnetinės sklendės gali būti pridedama kortelė, sauganti specialius raktus nuo nelegalios kopijos. Be kortelės jų pagaminti neįmanoma.